Lut 5, 2014
1486 Wyświetleń
0 0

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej FOOTBALL ACADEMY POMAGA

Napisany przez

Już w najbliższą sobotę 8 lutego 2014 r.  na dwóch halach sportowych Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu, rozegrany zostanie Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem “FOOTBALL ACADEMY POMAGA”, który ma na celu wsparcie Domu Dziecka Sióstr Elżbietanek w Bolesławcu  na bazie porozumienia podpisanego między Football Academy Bolesławiec a Domem Dziecka. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Piotr Roman,  Prezydent Miasta Bolesławiec.

Około dwustu zawodników w trzech kategoriach wiekowych 2007-08, 2005-06, 2001-02 rywalizować będzie od godz. 9:30 do godz. 15:00.
Na zaproszenie Football Academy Bolesławiec przyjadą drużyny klubu SV Laubusch z Niemiec jak również Miedź Legnica, Football Academy Legnica, Lwówek Śląski, Chojnów, Leszno, Bogatynia, Krosno Odrzańskie, Żagań.

Organizator przygotował szereg atrakcji edukacyjnych i rozrywkowych dla dzieci, o które zatroszczą się Provita Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne, Dobry Dietetyk, oraz Salon Fryzjerski Pasaż Tesco.

Sponsorami Turnieju są firmy: Szachownica, AROGALSKI, STOMADENT, PROVITA
Organizator: Football Academy Bolesławiec.

FA turniej plakat 2

Kategorie:
polecamy · sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
RMF: Cezary Przybylski zostanie Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego

Radio RMF FM podało, że starosta bolesławiecki i wiceszef PO na Dolnym Śląsku zostanie Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego. To skutek zmian w...

Zamknij