1485 Wyświetleń
1 0

Przegrana BKS z MKS-em Szczawno Zdrój

Napisany przez

Porażką 3:4 (2:3) zakończył się wyjazdowy mecz BKS-u Bobrzanie Bolesławiec z MKS-em Szczawno-Zdrój. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Bochnia, Kraśnicki i Majka.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla BKS-u. Już w 2 minucie akcję prawą stroną przeprowadził MKS, dośrodkowanie na nasze pole karne i po strzale z bliskiej odległości Szczawno objęło prowadzenie. Kolejny groźny atak drużyny gospodarzy nastąpił w 7 minucie. Wrzutka z autu na 6 metr, od bramki strzeżonej przez Kamila Kuleszę i zawodnik gospodarzy strzałem obok słupka nie daje szans Kamilowi. Przegrywamy 2-0. Bramkę kontaktową zdobywamy w 25 minucie. Strzałem z 18 metrów popisuje się Jacek Bochnia i bramkarz gospodarzy jest bez szans. 2-1 dla Szczawna. W 28 minucie, strzałem głową, doprowadza do remisu Marcin Kraśnicki. 2-2.

Czytaj ciąg dalszy relacji na stronie klubu, czyli TUTAJ.