Lip 24, 2013
1340 Wyświetleń
0 0

Żeglarskie wakacje dla Twojego dziecka

Napisany przez

Sezon letni w pełni, słońce zachęca do wypoczynku nad wodą. To idealny czas na rozpoczęcie przygody z żeglarstwem. Niech Twoje dziecko aktywnie i ciekawie spędzi czas, pozna nowych kolegów i koleżanki.

Szkółka żeglarska Sail Swim zaprasza na zajęcia dzieci między 8 a 12 rokiem życia. Przygotowaliśmy dwie oferty:

Półkolonia – ABC Żeglarstwa oraz Rejs żeglarski – Mazury 2013.

SAIL SWIM

Półkolonia, to pierwsza z form wypoczynku, podczas której dzieci będą miały okazję poznać sztukę żeglowania. Głównym zadaniem jest nauka żeglowania na łódkach klasy Optimist (na zdjęciu), najmniejszej klasie łodzi regatowej na świecie. Konstrukcja stworzona specjalnie do szkolenia dzieci, zapewnia całkowite bezpieczeństwo na wodzie.

Nasz program szkolenia stworzony został o wcześniejsze doświadczenia pracy z dziećmi i szkolenia żeglarskie. Dzieci oprócz nauki żeglowania poznają zwyczaje i ceremoniał morski, zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz uczą się posługiwania sprzętem ratunkowym. Zajęcia na wodzie, są asekurowane przez instruktora dysponującego łodzią motorową z wyposażeniem ratunkowym, a uczestnicy ubrani są w kamizelki ratunkowe.

Kadrę stanowią Instruktorzy żeglarstwa, ratownicy, nauczyciele.

Zajęcia odbywają się w bazie Yacht Clubu Bolesławiec nad zbiornikiem Krępnica.

W programie przewidziane są, zajęcia rekreacyjne i plastyczne. Uczestnicy: dzieci od 8 do 12 roku życia. Zapewniamy wyżywienie.

SAIL SWIM

Rejs żeglarski – Mazury 2013 – turystyczno szkoleniowy o charakterze wędrownym na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, to forma wypoczynku skierowana do dzieci od 10 do 13 roku życia. Naszą przygodę rozpoczynamy z Rynu, gdzie czekają na nas jachty, które przez 7 dni będą naszym pływającym domem. Na pokładzie jachtu będzie toczyło się nasze życie. Będziemy uczyli się żeglować, pracować przy manewrach, jeść wspólnie przygotowane posiłki i co najważniejsze odpoczywać na słońcu i falach. Codziennie jesteśmy w innym porcie i zwiedzamy ciekawe miejsca, które napotkamy na szlaku. W programie przewidziano wizytę w Instytucie PAN w Popielnie, Rezerwacie Konika polskiego, bunkry w Mamerkach, oraz Aqua Park w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.

Jesteśmy już po pierwszym turnusie, zobacz fotorelację na naszej stronie.

Wymagana jest umiejętność pływania. Nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie!!!

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły ofert znajdziecie na www.zeglarska.strefa.pl

Kontakt:

Jakub Jakubowski

698 228 671 sailswim@wp.pl

 SAIL SWIM

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Żeglarskie wakacje dla Twojego dziecka

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Bobrzanie.pl
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Ponad 93 tysiące odsłon kanału bolesławianki na YouTube

  Tyle wynosi obecna liczba wyświetleń nagrań treningów instruktorki Angeliki Pióro. Bolesławianka jest z wykształcenia fizjoterapeutką, instruktorką fitness, a niebawem kulturystyki...

  Zamknij