Lip 11, 2013
842 Wyświetleń
0 0

Wygraj rowerowy plecak radiowej Trójki

Napisany przez

Fajny plecak? Pewnie że fajny! Aby go wygrać wystarczy uzasadnić w komentarzu poniżej chęć jego posiadania w taki sposób, aby komentarz z uzasadnieniem zdobył jak najwięcej lajków.

Takie fajne nagrody (rozdawaliśmy już płyty z autografem Marka Niedźwiedzkiego, szaliki i okulary Trójki) mamy dzięki współpracującemu z Trójką stowarzyszeniu Via Sudetica, które organizuje Gliniadę. Dzięki Via Sudetica w tym roku 23 sierpnia podczas Gliniady z miasteczka Glinoludów (w okolicach baru Łajba) nadawana będzie Lista Przebojów Programy Trzeciego Polskiego Radia.

Nasz konkurs z plecakiem Trójki trwa do godziny 20 16 lipca. Komentujcie, piszcie dlaczego chcielibyście mieć ten plecak i starajcie się aby Wasza komentarz miał jak najwięcej lajków.

UWAGA!
Jeśli dwa komentarze (lub więcej) w momencie zakończenia konkursu będą miały tyle samo lajków, najciekawszy spośród nich wybierze redakcja.

Kategorie:
konkursy · polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Wygraj rowerowy plecak radiowej Trójki

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Bobrzanie.pl
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Rytualny ubój mózgów

  Nie wiem już, doprawdy, czy istnieje jakiś rekord kretynizmu, który nie będzie pobity dnia kolejnego na krajowych portalach "informacyjnych". Dzisiaj...

  Zamknij