2691 Wyświetleń
3 0

BKS Bobrzanie – Pogoń Świerzawa 12:1

Napisany przez

Strzelili 11 goli, zdominowali zupełnie przeciwnika, który złapał oddech dopiero wtedy, gdy trener Paweł Żmudziński zaczął wpuszczać na boisko coraz więcej juniorów. To był jednostronny mecz i trudna lekcja dla piłkarzy Pogoni Świerzawa.

To goście strzelili pierwszą bramkę w tym meczu, ale niestety do własnej bramki.Wynik otworzył w ten sposób w ósmej minucie Wojciech Chlebosz z Pogoni. W minutę później Wojciech Glanc doszedł jednak do wniosku, że to BKS powinien strzelać bramki dla BKS-u i pokonał bramkarza gości. W minutę później to samo zrobił Marcin Kraśnicki, a w 14 minucie na cztery do zera wynik podniósł Filip Paluchowicz. Tylko dwie minuty kibice czekali na kolejny celny strzał i piątą bramkę. Tym razem znowu bramkarza pokonał Wojciech Glanc. Swoją drugą w tym meczu i trzynastą w tej rundzie bramkę zdobył w 32 minucie Kraśnicki. Pierwszą połowę wynikiem 7:0 zamknął Paweł Żmudziński, pokonując bramkarza gości głową w 45 minucie meczu.

IMG_3890

Chociaż trener BKS zdjął z boisk a po pierwszej połowie Kraśnickiego, Paluchowicza i Kamila Mielnika (raczej dla oszczędzenia sił najlepszych zawodników), to zmiennicy radzili sobie równie dobrze. Na boisko weszli Paweł Kamuda, Zbigniew Mastalerz i Daniel Ziółkowski. Weszli głodni kolejnych bramek co pokazali już po chwili 8 bramka była wspólnym dziełem Kamudy i Masztalerza, który asystował przy tym golu a po chwili strzelił bramkę nr 9. Następny gol to znów robota Kamudy.

IMG_3839

Kiedy trener BKS-u dokonał kolejnych zmian, szeregi gospodarzy rozluźniły się co pozwoliło gościom dojść do kilku sytuacji strzeleckich. Dzięki temu, po rzucie wolnym i pięknym strzale zdobyli w 75 minucie gola honorowego na 10:1. To zasługa Radosława Kurka. To jednak nie był koniec pogromu. W 80 minucie piękną sytuację sam na sam wypracował sobie trener Paweł Żmudziński i strzelił jedenastą bramkę dla BKS-u. Emanuel Ohagwu dobił przeciwników w 88 minucie ustalając wynik meczu na 12:1