Mar 10, 2013
1829 Wyświetleń
0 0

Salon Fryzjerski NANTES zaprasza na spotkanie z SENS.US

Napisany przez

Salon & Spa NANTES przy ulicy Zgorzeleckiej 12 w Bolesławcu zaprasza do swojego Salonu Fryzjerskiego. W salonie na klientki i klientów czekają nowa fryzjerka Anna Raziuk oraz nowe w naszym mieście kosmetyki do pielęgnacji włosów – SENS.US.

Anna ma za sobą wiele branżowych szkoleń i jest bardzo wszechstronną fryzjerką. W jej ofercie są fryzury i stylizacje męskie i damskie, wieczorowe i ślubne (upięcia itd.)  SENS.US to profesjonalna pielęgnacja stworzona we Włoszech z myślą o naturze oraz miłością do sztuki fryzjerskiej.

Anna Raziuk jest nową fryzjerką w Salonie & Spa NANTES

Anna Raziuk jest nową fryzjerką w Salonie & Spa NANTES

W minionym tygodniu w Salonie & Spa Nantes odbyła się prezentacja produktów SENS.US podczas której trzy modelki przeszły metamorfozy. Powyżej widzicie efekt metamorfozy Karoliny.

– To był bardzo inspirujący i kreatywny dzień – mówi Katarzyna Węglicka, szefowa Salonu. – W naszym salonie eksperci z firmy SENS.US szkolili i pokazywali co potrafią kosmetyki tej firmy. Trzy dziewczyny wyszły od nas z nowymi fryzurami w pięknych barwach SENS.US. Ten dzień przekonał nie tylko nas, że kosmetyki SENS.US to dobry wybór i świetna jakość. No i bardzo atrakcyjna oferta dla naszych klientek i klientów. U nas nie tylko skorzystacie z profesjonalnej pielęgnacji ale również możecie kupić kosmetyki SENS.US na miejscu.

Wszystkim Paniom, które odwiedzą Salon Fryzjerski NANTES dziesięć razy, jedenasty zabieg jest oferowany w prezencie. Jest to specjalistyczna kuracja odżywcza, dobrana indywidualnie do aktualnych potrzeb włosów, po konsultacji z klientką. Panowie korzystający z naszych usług fryzjerskich, jedenaste strzyżenie otrzymają GRATIS.

Karolina Miżdal po metamorfozie w Salonie & Spa NANTES

Karolina Miżdal po metamorfozie w Salonie & Spa NANTES

ODWIEDŹ STRONĘ SALONU  & SPA NANTES

 KLIKNIJ I ZOBACZ FOTORELACJĘ Z DNIA SENS.US W SALONIE NANTES

foto: Fotopestka.pl

 

Kategorie:
styl · tekst sponsorowany
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wiosenne zmiany?

Prezes Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka serdecznie zaprasza wszystkich członków, sympatyków i zainteresowanych działalnością Stowarzyszenia na obrady Walnego Zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego, które zwołał...

Zamknij