Kwi 4, 2012
7970 Wyświetleń
0 0

10.04.2012 II rocznica Katastrofy Smoleńskiej

Napisany przez
http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/galerie/prezydent-rp-lech-kaczynski-nie-zyje/2-lata-od-katastrofy-smolenskiej/zdjecie/duze,1615871,2

Ofiary katastrofy

Klub Gazety Polskiej w Bolesławcu zaprasza w dniu 10 kwietnia 2012 r. o 18:00 na Mszę Świętą w intencji Ofiar Katastrofy w Kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy przy Placu Zamkowym.

Po Mszy Świętej nastąpi przemarsz do BOK-MCC przy Pl.Piłsudskiego, gdzie w sali konferencyjnej na II piętrze odbędzie się projekcja filmu J.Lichockiej i  M.Dłużewskiej “Mgła” zakończona dyskusją.

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
polecamy · Smoleńsk

Komentarze do 10.04.2012 II rocznica Katastrofy Smoleńskiej

 • Polecam fajny tekst Witolda Gadowskiego: Kod Władymira Władymirowicza. “Ludzie Władimira Putina prowadzą jedno z najlepszych śledztw jakie w ogóle prowadzili”.

  http://wpolityce.pl/artykuly/26906-kod-wladymira-wladymirowicza-ludzie-wladimira-putina-prowadza-jedno-z-najlepszych-sledztw-jakie-w-ogole-prowadzili

  Bogdan Mazurkiewicz 19/04/2012 08:00 Odpowiedz
 • Putin sam powiedział ze to było za Stalina Rosja tu nie ma nic wspólnego :)))
  A w Niemczech wojnę wywołał sam Hitler :))
  No ale ogólnie trybunał dobrze orzekł zatajanie i kłamstwa serwowane krewnym ofiar były nieludzkie !

  Daniel 16/04/2012 12:34 Odpowiedz
 • Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu orzekł dzisiaj, że “Rosja dopuściła się nieludzkiego i poniżającego traktowania krewnych ofiar zbrodni katyńskiej”.
  Jakże to symptomatyczne również w aspekcie wyjaśniania katastrofy smoleńskiej. Tego typu orzeczenia powinny dać “naszym” wiele do myślenia.

  Facebook Profile photo Maciej Małkowski 16/04/2012 12:10 Odpowiedz
 • Chyba doleję oliwy do ognia, ale niech tam, wygrzebane w necie:

  Raport Macierewicza o zatonięciu Titanica….

  Obchodzimy setną rocznicę zatonięcia Titanica. Wbrew temu co pokazują w polskojęzycznych multipleksach, czy w powtórkach reżimowej TV przebieg katastrofy wyglądał zupełnie inaczej. Niezależnym badaczom znane są następujące fakty:

  Obecność armatora i chęć pobicia rekordu prędkości na pokładzie w żaden sposób nie dowodzi nacisków wywieranym na kapitana statku.
  Brak jest dowodów stwierdzających obecności armatora na mostku kapitańskim w dniu katastrofy. Komisji badającej katastrofę nie przekazano wraku statku.
  Dwóch wybitnych naukowców twierdzi że nie jest możliwe, aby góra lodowa mogła zatopić tak wielki statek.
  Góra lodowa mogła zostać wyprodukowana w sztucznych warunkach, aby odwrócić uwagę od prawdziwych przyczyn katastrofy. Niezależni naukowcy potwierdzają że wykonanie takiej góry jest wykonalne.
  Nierzetelnie przeprowadzone sekcje zwłok nie pozwalają stwierdzić jednoznacznie że ofiary utonęły, lub zmarły w wyniku hipotermii. Pominięto zeznania świadków, twierdzących, że żyjące jeszcze ofiary dobijali harpunami wielorybnicy.

  Wobec w/w wątpliwości należy stwierdzić że katastrofa ta była niczym innym jak dobrze ukartowanym zamachem. Należy przypomnieć że wpływy z filmu inspirowanego „katastrofą” wyniosły prawie 2 mld USD zasilając budżet syjonistycznej organizacji jaką niewątpliwie jest Hollywood. Nasuwające się dalej wnioski są już tylko oczywistą oczywistością. Sam Titanic zatonął, ale prawda zatopić się nie dała…

  Bernard 16/04/2012 10:15 Odpowiedz
 • Daniel
  Nie oglądaj Trwam i nie słuchaj Radia Maryja bo widzę ,że masz pranie z gotowaniem i dwukrotną wirówkę włączoną !

  antyjudasz 15/04/2012 11:13 Odpowiedz
 • @antyjudasz
  Porównanie :Ziobro to taki Himmler poszukujący swojego Hitlera . jak nie nazwiesz to taki narodowy socjalista .Rzeczywiście jest zły . I dobrze ,że go Kaczyński wywalił !

  ogólnie sam Kaczor nie jest zły ,troszeczkę zawistny politycznie , ale gospodarczo bardziej liberalny niż Donald . Ale jak można odciąć się od “komunizmu” będąc centro-lewicowym .

  Nie oglądaj TVN bo widzę ,że masz pranie z gotowaniem i dwukrotną wirówkę włączoną !

  Daniel 14/04/2012 19:19 Odpowiedz
 • Widzisz Kostas- na szcZęście jest to portal w którym każdy może wyrazić swoje zdanie- nie tak jak u Jarka- Ziobro wyleciał bo wyraził swoją opinię. Jak widzisz, jest więcej ludzi którym Twoja hipokryzja i fanatyczne zapatrzenie w swoje ego przeszkadza.
  Druga sprawa- to pewien senator- zwykły cham i prostak o którym tak głośno ostatnio. Nie mam pojęcia jak takie coś może decydować o czymkolwiek i kto go dopouścił do władzy, poza ty- jaką on szkołę skończył- gdzie uczą takiego zachowania. No ale co tu powiedzieć- Pan jest z Parti: Potwory I Spółka w skrócie- PISSSSS ;-d

  antyjudasz 14/04/2012 17:59 Odpowiedz
 • AAAA już o zdrajcy L. Kaczyńskim nie wspomnę , który podpisał traktat lizboński w którym wyraźnie jest napisane , ze unii nadaje sie osobowość prawna czyli powstaje państwo UE . to jaką my mamy suwerenność ???? możemy teraz walczyć tylko o autonomie i tylko o to!!!!

  Daniel 14/04/2012 05:43 Odpowiedz
 • Hah i jeszcze na placu tego bandyty Piłsudskiego !!!!!!

  NO TOŚMY SIĘ POLSKI DOCZEKALI!!
  KIEDY ROZBIÓR ??

  Daniel 14/04/2012 05:10 Odpowiedz
 • Projekcja filmu tej lichockiej co jest tak za wolnością słowa !!!. Ta “prostytutka polityczna ” nie ma nic wspólnego z wolnością słowa itd. Niech się pokłoni urbańskiemu z KLD przyjacielem tuska. Jak można oglądać coś co zrobił ktoś nie mający nic wspólnego z prawdą!!!

  Daniel 14/04/2012 05:03 Odpowiedz
 • pierwsza czesc twojego komentarza to sama prawda, swieta prawda, mozna a nawet trzeba ja przyjac bez watpliwosci, ie juz nieraz przekonales, ze ty wiesz najlepiej, nikt tutaj nie jest taki madry jak ty.
  druga czesc to same dlaczegusy, za duzo ich tutaj jest ale zrobiles to celowo i dobrze sie stalo bo postawiles czytelnika pod sciana z seria watpliwosci, po to aby zwatpil w to, ze moez byc inna prawda od twojej.

  cisze sie, ze w boleslawcu mamy tak madrych ludzi a moze nawet najmadrzejszych w kraju albo na swiecie, pochodzacym ze srodowiska z ktorego zdarzaly sie ucieczki pacjentow na legnickiej jakim jest
  nKostas.

  fobiak 13/04/2012 18:58 Odpowiedz
 • Halo, tu realny świat do @antyjudasza w wirtualnym matrksie… Zadałem pytania, które wymagają racjonalnych odpowiedzi. Jeśli pytam, to oczywiście nie wiem. Ciągle przypisujesz własne problemy innym – przecież to Ty wiesz wszystko. To sekciarze smoleńscy twierdzą, że znają odpowiedzi, wiedzą że to był wypadek, znają przyczynę.
  Ja też chcę wiedzieć!

  Wal @antyjudasz – dlaczego Rosjanie i nasi kłamali? Jaka była przyczyna katastrofy?

  nKostas 13/04/2012 13:26 Odpowiedz
 • Tak się zastanawiam po co nam eksperci do badań – Kostas wie wszystko najlepiej i zna już całą prawdę (swoją prawdę) Patrzcie- eksperci po dwóch latach badań wraku nie wiedzą tego co wie Kostas. Człowieku co Ty tu jeszcze robisz- szybko biegnij do Pana Jarka i zaproponuj swoją pomoc. D pomocy w rozwiązaniu tej niezwykle pasjonującej teorii spiskowej przydzielą Ci Pana Macierewicza…potem może zostaniesz jego zastępcą jak się dobrze spiszesz ;-D

  antyjudasz 13/04/2012 09:53 Odpowiedz
 • @fobiak,
  Zależy co dla kogo jest nowe…
  Piloci nie lądowali tylko robili regulaminowe rozpoznanie podejścia, na 100 m kapitan wydał komendę “odchodzimy”, powtórzoną przez II pilota. później jednak samolot zaczął się wznosić (wg raportu MAK), Błasik nie siedział w kabinie( nie było nacisków), nie zarejestrowano dźwięku zderzenia z brzozą, i tak bez końca…
  Dlaczego samolot rozpadł się na miliony części
  To jaka była przyczyna katastrofy?

  Dlaczego Rosjanie a za nimi nasi zgodnie od początku kłamali i nie odszczekali kłamstw? Dlaczego polskie media kłamały od początku sprawie katastrofy? Skąd Komorowski na rok przed katastrofą wiedział że “Prezydent będzie gdzieś leciał i to się wszystko zmieni”? Dlaczego starego ubeka ze dobrymi kontaktami z GRU przyjęto błyskawicznie do MSW aby “przygotował” wizytę? Dlaczego MSW 3 razy uniemożliwiło Kancelarii Prezydenta zbadanie stanu lotniska i przygotowania wizyty? Dlaczego nie było BORu na lotnisku ani kolumny samochodów do przewiezienia Prezydenta? Skąd ZdRadek wiedział zaraz po katastrofie, że Kaczyński nie żyje i jakie są rzekome przyczyny katastrofy? Dlaczego Komorowski przejął władzę zanim znaleziono ciało Prezydenta? Dlaczego strona polska nie brała udziału w badaniu wraku ani w sekcjach (ale kłamała, że tak!), dlaczego w Polsce nie zrobiono od razu sekcji? Dlaczego Rosjanie od początku niszczyli dowody (niszczyli wrak, zdjęli 1 m warstwę ziemi)?
  Dlaczego nasi wymyślili kłótnię Błasika z pilotem, rzekome teksty Protasiuka “wkurzy się, jeśli”, “pokażemy jak lądują debeściaki”?
  Czy to nie winni od początku kłamią i mataczą?

  Ja nie znam odpowiedzi i dlatego mam wielkie wątpliwości. Jeśli Ty nie potrafisz racjonalnie tego wyjaśnić, to należysz do ślepowierzącej, nieracjonalnej sekty smoleńskiej!

  nKostas 13/04/2012 06:58 Odpowiedz
 • Ponad jedna trzecia Polaków nie wyklucza, że w Smoleńsku doszło do zamachu:
  http://natemat.pl/10057,ponad-jedna-trzecia-polakow-nie-wyklucza-ze-w-smolensku-doszlo-do-zamachu

  Bernard 12/04/2012 19:07 Odpowiedz
 • e tam… to ze ja wierze w brzoze to zostalo mi w genach slowianskich, moi przeodkowie modlili sie do swierkow a ja troche nowoczesniej do brzozy.
  nie przypominaj tutaj o faktach i nie wymagaja dowodow bo nie ma zadnych nowych faktow i nie bedzie, wiec nie ma czego udawasniac, no chyba, ze komus glupote.

  ja sie tutaj tylko grzecznie zapytalem: kto fundowal ta msze?

  fobiak 12/04/2012 14:32 Odpowiedz
 • I tym samym rocznicę uczciliśmy na bobrach niemalże w stołecznym stylu. Brakuje tylko reklam Gazety Polskiej.

  Bernard 12/04/2012 14:07 Odpowiedz
 • A ja się zastanawiam jak jeszcze daleko posuną się Kaczyński z Macierewiczem ( leczenie niezbędne). Słysząc i oglądając to co działo się 2 dni temu to już nic nas chyba nie zaskoczy. I te pozdrowienia dla wszechmocnego ojca dyrektorka przekazane z zakochanym i pełnym uwielbienia głosem przez Jarka…Boże Broń nas przed tymi ludźmi.Ps. A znicze to się zapala na cmentarzu a nie gdzie popadnie. Wygonić tą hołotę sprzed Pałacu!!!

  antyjudasz 12/04/2012 11:52 Odpowiedz
 • “nKostas

  11/04/2012

  Wiecznie żywy komentarz: https://bobrzanie.pl/2011/02/04/bogdan-mazurkiewicz/tomasz-lis-wprost-propagandowy/comment-page-2#comment-6315

  @fobiak,
  Jesteś, jak zwykle, niedoinformowany – nawet Rosjanie nie wierzą w pancerną brzozę.”

  wiara w tym przypadku nie ma sie co podpierac bo nie wiemy czy wszyscy rosjanie sa wierzacy.

  wyobraz sobie ze czytasz na bobrzanach naglowek “zdzisio upadl na rowerze” powiedzmy na legnickiej. jesli uda sie tobie sciagnac do dyskusji tutaj kaczynskiego to bedziemy mieli katastrofe rowerowa, miasto zasadzi tam brzoze ku pamieci zdzisia, zdzisio zostanie bohaterem narodowym i wyladuje na wawelu a dyskusja zamachowa na zdzisia bedzie sie ciagla przez wiele lat i ludzie sie nawroca, stana sie wierzacymi. tylko rosjanie nie uwierza, ze zdzisio sie rozp…l o brzoze.

  fobiak 12/04/2012 09:45 Odpowiedz
  • @fobiak, to wszystko Twoja ślepa i nieracjonalna wiara. Brzoza to też tylko Twoja wiara – bo w nadesłanych protokołach Rosjanie o niej wcale nie wspominają. To Ty razem z @antyjudaszem należycie do sekty smoleńskiej – sekty, która ślepo, wbrew dokumentom i faktom wierzy, że owe fakty i dokumenty to tylko teoria spiskowa. Nawet nie próbowaliście podważyć żadnego z podanych faktów, nie odpowiedzieliście na żadne pytania. Bo trudno uargumentować racjonalnie ślepą, bezpodstawną wiarę. Trudno znaleźć dowody na coś co występuje wyłącznie w Waszych głowach. Pozostaje Wam wasze własne obsesje przypisywać innym. Wszystko kojarzy Wam się z Kaczyńskimi ale poza własnymi konfabulacjami nie macie nic racjonalnego. Wyłącznie ślepa wiara!

   nKostas 12/04/2012 13:49 Odpowiedz
 • @antyjudasz,
  Nie doczekałem i nie doczekam się się na żaden cytat, który uzasadniałby Twoje paranoiczne bredzenia. Własne urojenia bierzesz za rzeczywistość.

  I jeszcze ta totalistyczna bolszewicka klasyfikacja stadna – nie ma żadnego “wy”, towarzyszu! https://bobrzanie.pl/2011/02/04/bogdan-mazurkiewicz/tomasz-lis-wprost-propagandowy/comment-page-2#comment-6315

  nKostas 12/04/2012 07:54 Odpowiedz
 • Podsumuje to tak: Wy, Wasz Macierewicz, Kaczyński i cała Wasza świta : nawet jakby był raport z katastrofy smoleńskiej od samego Boga, i od Jezusa ze to był wypadek to Macierewicz (powinien się podleczyć) i jego ekipa by i tak nie uwierzyli ze to wypadek i by powiedzieli ze przyszedł żyd i kłamie… ;-D ;-D ;-D Cała prawda o Was. Fałsz, obłuda i antysemityzm.

  antyjudasz 12/04/2012 07:26 Odpowiedz
 • Słowa uznania?!
  Jestem w szoku ;-)

  nKostas 12/04/2012 05:56 Odpowiedz
 • Kostas….szkoda że praktyka nie wychodzi Ci tak dobrze jak teoria. ;-D

  antyjudasz 11/04/2012 16:48 Odpowiedz
 • Amicus Plato, sed magis amica est veritas…

  Chrystus upominał właśnie z miłości – wskazywał zło, informował, że źle czynią i powinni się nawrócić.

  nKostas 11/04/2012 13:44 Odpowiedz
 • “A bliźniego swego…jak siebie samego”. na tym zakończę ;-D

  antyjudasz 11/04/2012 13:26 Odpowiedz
 • Wiecznie żywy komentarz: https://bobrzanie.pl/2011/02/04/bogdan-mazurkiewicz/tomasz-lis-wprost-propagandowy/comment-page-2#comment-6315

  @fobiak,
  Jesteś, jak zwykle, niedoinformowany – nawet Rosjanie nie wierzą w pancerną brzozę.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nawet-Rosjanie-nie-wierza-juz-w-brzoze,wid,14397838,wiadomosc.html

  @antyjudasz,
  Z uporem godnym lepszej sprawy przypisujesz własne obsesji i urojenia innym. Jedziesz gołosłownymi pomówieniami po dyskutantach, starannie unikając jakiejkolwiek rzeczowej dyskusji na temat. Już wiele razy pytałem Cię o cytaty, które potwierdzałyby Twoje epitety i pomówienia. Nikogo nie obrażam – gdzie? Nie rzucam, jak Ty, gołosłownymi epitetami – bardzo starannie uzasadniam stawiane zarzuty. Z żadnym nawet nie próbowałeś polemizować, wolisz naplucie na dyskutanta zamiast polemiki z wypowiedzią.

  Muszę też wyprostować n-ty raz : żadnej TEORII nie przedstawiłem. Wypada albo przedstawić cytaty na dowód albo przeprosić.

  O istocie chrześcijaństwa nie masz pojęcia, wiec też mógłbyś sobie darować. Np. dwóch łotrów zostało ukrzyżowanych z Chrystusem, a jednak wybaczył tylko jednemu.
  To może kilka przykładowych wypowiedzi Chrystusa:
  “Biada wam, nauczyciele Pisma i faryzeusze, obłudnicy! Bo jesteście jak groby pobielane, które na zewnątrz pięknie wyglądają, a wewnątrz są pełne trupich kości i wszelkiej zgnilizny” (Mt 23:27)
  ” Każe go ćwiartować i z obłudnikami wyznaczy mu miejsce. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów” (Ew. Mateusza 24:51)
  „Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów, gdy ujrzycie Abrahama, Izaaka i Jakuba, i wszystkich proroków w królestwie Bożym, a siebie samych precz wyrzuconych” (Ew. Łukasza 13:28).
  I jeszcze może Apostoł Paweł : „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego”( 1 list do Koryntian 6:9).
  Wg Ciebie ani Syn Boży ani Ewangeliści ani św. Paweł nie są katoliccy!

  nKostas 11/04/2012 13:20 Odpowiedz
 • Panie Mazurkiewicz. Myślę że mój “język polski” jest w porządku. Teraz zaczyna Pan wyskakiwać z Palikotem. Cóż- Pana poziom jest porównywalny z poziomem Pana kolegów po fachu. 0 równy 0 !

  antyjudasz 11/04/2012 12:33 Odpowiedz
 • Teoria z oparami alkoholu jest ciekawa i innowacyjna, ale… Kwachu z nimi nie leciał.

  Bernard 11/04/2012 11:48 Odpowiedz
 • Panie “antyjudasz” – myślę że nad „jezykiem polskim” musiał by właśnie Pan trochę popracować. Dobrze że ktoś w końcu napisał Panu prawdę. Podziwiam Pana “nKostasa”- lubię czytać jego komentarze, jego trzeźwe spojrzenie na wiele spraw podnosi nieco poziom tego przygłupawego forum na którym Pan i Pana koledzy- “cemoi07” czestujecie sie wzajemnie absurdalnymi postami.
  Panie “antyjudasz- jeśli tak bliskie sa Panu próby zaciemnienia wszystkiego, co dotyczy katastrofy smoleńskiej to proszę sie skontaktować z Palikotem albo Niesiołowskim – z Pana zapałem napewno ugruntujecie Waszą prawdę ;-D Zbadajcie przy okazji czy w kokpicie samolotu nie było czasem Anny Walentynowicz albo ksiedza Indrzejczyka … albo od razu napiszcie, że wszyscy w samolocie byli pijani i wybuchły opary alkoholu, który sie im z ust ulatniał ;-)

  Bogdan Mazurkiewicz 11/04/2012 11:29 Odpowiedz
 • Panie Mazurkiewicz- myślę że nad “inteligencją” musiał by właśnie Pan trochę popracować. Dobrze że ktoś w końcu napisał Panu prawdę. Podziwiam Pana cemoi- lubię czytać jego komentarze, jego trzeźwe spojrzenie na wiele spraw rozrusza trochę to wazeliniarskie forum na którym Pan i Pana koledzy- Kostas i Bruner wzajemnie całujecie sie po t…
  Panie Bogdanie- jeśli tak bliskie sa Panu próby wyjaśnienia katastrofy to proszę sie skontaktować z Rządem- z Pana zapałem napewno dojdziecie Waszej prawdy ;-D Zbadajcie przy okazji wszystkie brzozy…albo nie- wytnijcie je w ch… żeby żadna już nikomu nie zaszkodziła ;-)

  antyjudasz 11/04/2012 10:37 Odpowiedz
 • Był ktoś na mszy i oglądał film? Wrażenia ?

  Bernard 11/04/2012 08:58 Odpowiedz
 • Dziękuję panowie za zwrócenie uwagi na zwyczajne chamstwo, bo i na nie trzeba reagować, a mnie byłoby niezręcznie. Panie “cemoi07” zdradź pan swoje personalia to pojedziemy sobie po pana kompromitująco beznadziejnych efektach pracy. Myślę, że starcza panu “inteligencji”, żeby nawet samemu ocenić je możliwie najgorzej.

  Co do pana “argumentów”, to mieszczą się one na poziomie dziecinady z lat komuny, gdy na argumenty o łamaniu w bloku sowieckim praw człowieka ostateczną odpowiedzią było zawsze: a u was biją murzynów. Niech więc pan powie z czym tu dyskutować? Może pan sobie o mnie myśleć, co mu się żywnie podoba, jeśli to pana dowartościowuje. Ja takiej potrzeby nie mam.

  Pamiętam anegdotę opowiedzianą przez profesora Tadeusza Kotarbińskiego. W latach 50-tych ubiegłego wieku prowadził na Uniwersytecie Warszawskim seminarium na wydziale filozofii. Te spotkania przebiegały zawsze wedle pewnego schematu. Była normalna praca, ale co pewien czas wstawał młodzieżowy aktywista i wyrzucał z siebie potok słów potępienia dla burżuazyjnej filozofii, o której tam dyskutowano. Po czym siadał i seminarium toczyło się nadal, jak gdyby nigdy nic. Pan jesteś tu takim aktywistą. Niech pan sobie skopiuje ten poniższy swój post i wrzuca systematycznie w dowolne wybrane miejsce.

  PS
  O stylu pana argumentacji “cemoi07” świadczy kwestia “rezolucji radnych”. Napisał pan bzdury nie siląc się nawet na łatwe sprawdzenie faktów. A ten proletariacki koloryt prostackiego obdzielania wszystkich wkoło biciem po pysku to już pana wizytówka. Proletariusze takie indywidua traktowali jak “bure suki”.

  Bogdan Mazurkiewicz 11/04/2012 08:45 Odpowiedz
 • Panie Bernardzie, oczywiście, oczywiście, to był tylko retoryczny apel, taki dla otrzeźwienia, ot takie plaśnięcie w pysk, jak przy omdleniu.

  cemoi07 10/04/2012 18:59 Odpowiedz
 • Pełen dobrej woli myślę, że nKostas powiesił na bobrach (do czego jako autor ma pełne prawo) powyższe zaproszenie na dzisiejsze uroczystości, po to aby mogli z zaproszenia skorzystać zainteresowani. Nie po to aby pod zaproszeniem obrzucano się błotem i obrażano wzajemnie. Może to uszanujecie?
  Dla wielu ludzi dzień dzisiejszy to dzień żałoby i to też należałoby uszanować.

  @panie cemoi07,
  ja też nie kocham propagandowego wymiary Telewizji Lokalnej, ale Bogdan ma takie samo do wypowiadania się tutaj, jak pan (ponadto on jest zaproszonym przeze mnie na bobry autorem a różnorodność stanowisk i poglądów tutejszych autorów nie jest wadą tej strony). I tylko ja albo Bogdan możemy to prawo unieważnić.

  @fobiak,
  panuj nad tym co piszesz, żebym ja nie musiał

  Bernard 10/04/2012 18:11 Odpowiedz
 • cemoi07, opi….l sie od mazurkiewicza, on ma tutaj takie samo prawo jak ty swoje wypiedki wyrazac, sam sobie ic uzywac wazeline

  fobiak 10/04/2012 17:55 Odpowiedz
 • mazurkiewicz to juz nie jest obsesja to juz jest paranoja. oczywiscie moglbym tu rozpalic lepiej temat z brzoza i udowodnic, ze skrzydlo samolotu nie zahaczylo o brzoze a tylko ja musnelo, przygniotlo tak, ze sie przygieta zlamala co spowodowalo, ze drugie skrzydlo zarylo w ziemi. ale nie bede tego udawadnial bo rodzaj zlamania brzozy bedzie podatnika za drogo kosztowal. oczywiscie oburzam sie tym, ze ten kto nie popiera terorii spiskowej automatycznie laduje u podnozy tuska. nie identyfikuje sie ani z kaczkologizmem ani z tuskologia bo popelnilbym grzech i nie dostal rozgrzeszenia.
  nKostas, musi zrozumiec, ze sa jeszcze inni polacy tzw. normalni, ktorzy sie nie dali opetac ani poltykom ani spiskowcom, reprezentuja oni najwieksza grupe ale sie nie angazaja w ociemnianie ludu, zagrywki polityczne skrajnych mniejszosci. zarowno po jak i pis nawet razem zjednoczone nie reprezentuja wiekszosci demokratycznej polakow.
  ta wiekszosc demokratyczna nie bierze udzialu w wyborach bo wie, ze na glupich kandydatow lepiej nie glosowac i jedyne co co im zostaje po wyborach to czyste sumienie.
  mam pytanie jeszcze, kto placi za ta msze?

  fobiak 10/04/2012 17:50 Odpowiedz
 • Panie Mazurkiewicz,

  już raz Panu gdzieś napisałem, że jest Pan tak uwalany tą magistracką wazeliną, że spoza jej grubej warstwy nie dostrzega Pan tego augiaszowego bardachu, jaki prezydent Roman i jego Rada czynią.

  Nigdy nie było, i nie jest Pana stać, a jest Pan jedynym czynnym dziennikarzem, na zaprezentowanie na bolesławieckiej antenie kontrowersyjnych tematów, niewygodnych dla magistratu, a jest ich mnóstwo, wystarczy się obejrzeć wokół, albo chociażby monitorować komentarze na pozostałych bolesławieckich portalach.
  Nie robi Pan tego, pracuje Pan na odpieprz, jedynie zapewne co wieczór sprawdza Pan przed lustrem czy wazelina równo leży. Gdyby nie ten kretyńska maniera modulowania głosu miałbym wrażenie, że słucham red. Tumanowicza z Dziennika Telewizyjnego.

  Jak już Pan, mam nadzieję gdy Miasto wyzbędzie się udziałów, zmyje trochę tej magistrackiej wazeliny, to niech Pan popracuje nad dykcją i artykulacją – swoją i pozostałych dwóch Panienek.
  Nic tak nie w…wia wieczorem jak słuchanie pańskiej modulowanej Stimmy, Panienki która dusi sylaby, jakby robiła kupę i następnej która tak szybko czyta i z taką dykcją, że domyślać się trzeba – ale o co chodzi?

  Ostatnio obejrzałem i usłyszałem we w newsach, pański message o “rezolucji której nie było”, albo Pan łże jak bura suka, albo Pan Małkowski, który był łaskaw tutaj coś na ten temat popełnić.
  Obstawiałbym raczej, że to Pan podaje prawdę na obraz i podobieństwo Telewizji Trwam i łże w imię …
  -Rydzyka.

  Co do pańskiej twórczości na boberkach, to odpuść Se Pan, pieprzy Pan takie toruńskie głupoty, traci Pan energię, a jest Pan jedynym, który tę parę wyzutą już z wazeliny, mógłby puścić w jedynie Panu, dostępny gwizdek.

  cemoi07 10/04/2012 17:30 Odpowiedz
 • Ja z kolei nie bardzo rozumiem jaki cel ma ciągłe przypominanie komuś, że “obsesyjnie” czymś się zajmuje. W takim razie i to przypominanie staje się obsesją. Która lepsza?

  Wiele historycznych wątków z zamierzchłych czasów, które zostały już wyjaśnione nadal są dyskutowane, rozważane, prowadzi się dociekania uzupełniające wiedzę o nich. To jest “normalne”. Próby wyjaśnienia wydarzenia sprzed dwóch lat, w sprawie którego toczą się postępowania wielu instytucji, to coś “nienormalnego”, to “obsesja”. Tak też można podchodzić do rzeczywistości. Swego czasu “pięknie” rzeczywistość wyjaśniał Goebbels, potem Urban. I jak wielu ludzi było wtedy szczęśliwych.

  Bogdan Mazurkiewicz 10/04/2012 13:30 Odpowiedz
 • I myślę że gdybyś wyszedł sobie trochę na spacer a nie siedział całą dobę na tym forum, mózg by się przewietrzył, wpadło by do głowy całkiem inne spojrzenie na Świat i ludzi. Przywiązali Cię do komputera czy co?

  antyjudasz 10/04/2012 13:08 Odpowiedz
 • No wlaśnie chodzi o to że Ty masz swoją prawdę.
  A prawda jest tylko jedna.
  Współczuję współczuję współczuję.

  antyjudasz 10/04/2012 13:06 Odpowiedz
 • I po co te wymysły? I co mają wspólnego z prawdą?
  To nie moja wina, że komuś powstają w głowie “chore rządze” ;-)

  nKostas 10/04/2012 12:58 Odpowiedz
 • Zadaj sobie to pytanie- po co obsesyjnie demonstrujesz na forach niechęć do Tuska i Rządu..po co rozpalasz chore rządze gdy tylko mowa o Smoleńsku….bo chyba tak jest czyż nie? Dlatego uważam że ktoś musi Ci w końcu napisać prawdę!

  antyjudasz 10/04/2012 12:51 Odpowiedz
 • @antyjudasz, ze zwidami i urojeniami to raczej do specjalistów a nie na forum. To opętanie, które rzekomo serwuję, występuje wyłącznie w Twoim umyśle. Możesz przytoczyć jakieś cytaty?

  A w ogóle, to wypada dyskutować o sprawie a nie o tym kogo lubisz / nie lubisz. Masz prawo mnie nie lubić, nawet jeśli mnie nie znasz – to Twój problem. Pytanie – po co tak obsesyjnie to demonstrować publicznie?

  nKostas 10/04/2012 12:20 Odpowiedz
 • I znowu wałkowanie tego samego. Ludzie- opamiętajcie się- wiadomo- szacunek i pamięć ale nie dajcie się ponieść opętaniu które Wam Kostas serwuje!!!!! Idźcie do Kina na fajną komedię a nie niekończącą się dwuletnią powtórkę!!!

  antyjudasz 10/04/2012 12:07 Odpowiedz
 • Projekcję “Mgły” organizuje Klub Gazety Polskiej w Bolesławcu a nie BOK.
  Jak napisano w ogłoszeniu, odbędzie się w sali konferencyjnej BOK-MCC.
  Wstęp wolny!

  nKostas 10/04/2012 11:03 Odpowiedz
 • A po ile bilety na film? Bo na stronie kina ani widu ani słychu na ten temat.

  Bernard 10/04/2012 10:43 Odpowiedz
 • Serdecznie zapraszam na Mszę Świętą w intencji ofiar. I na projekcję filmu o katastrofie.

  nKostas 10/04/2012 10:27 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pamiętacie -123 minuty? Zdenek Bina znów zagra w Bolesławcu!

Zdenek Bina to gitarzysta, wokalista i lider fantastycznego czeskiego zespołu -123 minuty, który trzykrotnie grał w Bolesławcu. Niezapomniane występy w...

Zamknij