Mar 27, 2012
1169 Wyświetleń
0 0

Doskonałe narzędzie promocyjne, czyli jeszcze o domenie www.boleslawiec.pl

Napisany przez

Po naszych publikacjach o marnowaniu przez starostwo domeny www.boleslawiec.pl i starań władz miasta o tę domenę (znajdziecie je TUTAJ i TUTAJ) zadaliśmy pytanie rzecznikowi powiatu o to, co dzieje się z tak dobrym a od co najmniej miesiąca nieużywanym adresem. Oto odpowiedź:

Powiat Bolesławiecki nie odda i nie sprzeda domeny www.boleslawiec.pl, bo to doskonałe narzędzie promocyjne. Bolesławiec jest stolicą Powiatu Bolesławieckiego, toteż dzięki tej domenie będziemy promować nie tylko miasto, ale też wszystkie osobliwości w powiecie, posłuży też do wypromowania marki Bory Dolnośląskie. Urząd Miasta Bolesławiec zaproponował darmowe oddanie domeny, nie było propozycji finansowej.

Do końca bieżącego tygodnia zakończą się techniczne przygotowania do bezpośredniego przekierowania na stronę www.powiatboleslawiecki.pl.

Katarzyna Biegasiewicz – Mularczyk

Rzecznik Prasowy

Starostowo Powiatowe Bolesławiec

 

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Doskonałe narzędzie promocyjne, czyli jeszcze o domenie www.boleslawiec.pl

 • Nadszedł kwiecień :
  http://www.boleslawiec.pl/

  Bernard 04/04/2012 15:02 Odpowiedz
 • widać już skutki “kończenia się przygotowań do”:

  http://www.boleslawiec.pl/

  Bernard 30/03/2012 07:22 Odpowiedz
 • Możecie w ramach podziękowania. Obniżyć radnym dietę do 100 zł. Wystarczy kilkaset podpisów. Gdybym mógł to bym wypieprzył niekompetentnych baranów ze starostwa.

  Eryk Lewandowski 28/03/2012 11:27 Odpowiedz
 • Wiesz Bernard. Ja już nie wiem, kto tutaj w tych naszych samorządach przysłowiowo “daje dupy”. Martwi mnie jednak fakt, że to dzieje się tak często i za tak małe i śmieszne pieniądze…

  Hamster 27/03/2012 19:50 Odpowiedz
 • @Hamster,
  Ad. 2
  Mnie się jednak wydaje, że pani Katarzynie wartości domeny http://www.boleslawiec.pl nie trzeba tłumaczyć a jej głupie marnowanie to skutek jakichś niewydarzonych pomysłów zwierzchników, albo też zwykłego braku myślenia o konsekwencjach przy rozstawaniu się z firmą, która dotychczas zawiadywała stroną starostwa.

  Obaj wiemy, że samorządy mają różne durne internetowe pomysły jak choćby pamiętne COŚ fotomontażowego w wypadku miasta, czy budowanie profilu FB powiatu wbrew regulaminowi Facebooka. Kto wie co zrodziło się w głowach z myślą o tej domenie, pewnie już nigdy się nie dowiemy…

  Ciekawostka z historii: w kwietniu 2007 roku na stronie boleslawiec.pl ukazywało się logo i zaproszenie na portal o filuternej nazwie Istotne.pl (wtedy chyba nazywał się nieco inaczej).

  Bernard 27/03/2012 19:19 Odpowiedz
 • Mi się jednak wydaje, że ta cała historia ma dwa podłoża:
  1. Finansowy – UM nie chciał zapłacić, a “za darmo już dawno umarło”.
  2. Naukowy – Szanowna Pani Katarzyna jednak się czegoś nauczyła z korespondencji z UM, gdzie tenże UM wspominał o bardzo marketingowej domenie jaką jest boleslawiec.pl. W sumie lepiej późno niż wcale – na naukę e-marketingu nigdy nie jest za późno.

  Ale to aż dziw, bo Pan Dariusz uprawia szeroko pojętą promocję na FB to mógłby swoje pracownice troszkę poduczyć…

  Hamster 27/03/2012 18:39 Odpowiedz
 • Gdybym ja takie przygotowania czynił do defekacji, jak oni do przekierowania tej domeny – to by mi dupa pękła. Dopiero zakończą się przygotowania techniczne :))) Do samego przekierowania minie jeszcze sporo czasu.

  @Hamster – jak nie chcą kodować, to niech wyślą mail do Nasku, z tekstem, który w technicznym, skostniałym slangu brzmiałby coś w ten deseń: przekierujcie nam http://www.boleslawiec, na http://www.powiat...

  Bruner 27/03/2012 14:59 Odpowiedz
 • Fuck. Tyle czasu się przygotowywać do przekierowania domeny w panelu lub wrzucenia pliku php o strukturze:

  Należy chyba pogratulować zespołu IT urzędnikom…

  Hamster 27/03/2012 14:11 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Glinotuning

Fota pochodzi z Gliniady z roku 2009. Autorem jest Piotr Kaziów. Więcej jego zdjęć znajdziecie TUTAJ

Zamknij