Lis 21, 2011
548 Wyświetleń
0 0

Konkurs fotograficzny “Ulotne chwile” rozstrzygnięty

Napisany przez

Zakończył się konkurs fotograficzny „Ulotne chwile” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu. W tym roku udział wzięło 55 uczestników, którzy w sumie nadesłali 198 zdjęć. Komisja w składzie Krystyna Grela – plastyk, Janusz Moniatowicz – członek Związku Polskich Artystów Fotografików, Jerzy Paluszczyszyn – członek Stowarzyszenia fotograficznego „Camera” nie miało łatwego zadania.

Przyznano  nagrody w dwóch kategoriach: do 16 lat i powyżej 16 lat.

W kategorii do lat 16 :
Dwa pierwsze miejsca zajęły Aleksandra Niezgoda „Liście Tusi” i Justyna Łuc „Kropla rosy”, na drugim miejscu uplasowała sie Agnieszka Kaziów „Z mojego okna”. Dwie nagrody równoległe za trzecie miejsce dla Eryka Janiec „Nenufary” i Gabrieli Mierzwa „Idzie wieczór” „Promyk słońca”.

W kategorii powyżej 16 lat nagrodzeni zostali:
Za pierwsze miejsce Agnieszka Łętowska „HAPPY” (patrz wyżej)  , na drugim miejscu Paweł Kosiński „Podniebne harce”, nagrodę za miejsce trzecie otrzymał Janusz Wilk „Para młoda”, i czwarte miejsce przypadło Danielowi Oślak „Radość czy strach”.

Wręczenie nagród odbędzie się 9 grudnia 2011 roku w sali konferencyjnej GOKiS w Kruszynie (ul.
Kasztanowa 1b) o godz.17.00.

Kategorie:
fotonews · konkursy

"Nie myśl, że głaskałeś kota - to on głaskał się twoją ręką. " -Księga kota Urodzony w Głogowie, tam spędził pierwsze 17 lat życia,po przeprowadzce do Bolesławca z nim się związuje. Współpracował z Telewizją Łużyce, dziennikiem Polska Gazeta Wrocławska oraz Gazetą Wojewódzką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mesjasz w Kliczkowie

Już 29 listopada w Kliczkowie kolejny koncert wędrującego festiwali "Muzyka dawna - Persona Grata". O godzinie 19 rozpocznie się koncert...

Zamknij