Wrz 26, 2011
456 Wyświetleń
0 0

Dni z samochodami

Napisany przez

IMG_5122

Znany na bobrzanach z fotografii sportowej Mariusz Ryż na chwilę zupełnie zmienił pasję. Przygotował fotoreportaż z 64 edycji największego i najważniejszego na świecie salonu samochodowego targów IAA we Frankfurcie nad Menem.

Ponad 1.080 wystawców z 41 krajów przedstawia tam najnowsze  osiągnięcia technologiczne i nowatorski design samochodów osobowych.

Niefotograficzne refleksje Mariusza z targów: Co ja mogę napisać… Elektryczne samochody… elektryczne samochody… elektryczne samochody… czas tankowania prądu na jednym ze spotów to 28 minut… już sobie wyobrażam te wtyczki na drogach co 500 metrów i stojące auta, bo ile można na tym ujechać?

Popatrzcie:

[nggallery id=9]

Kategorie:
fotonews · Ryż
http://mariuszryz.pl

– bolesławianin, kolarz i miłośnik fotografii różnej. Uparty Canonowiec. Głównie pracuję na zlecenie firm fotograficznych obsługujących duże imprezy sportowe. Sportogrf.de oraz Fotomaraton.pl Jego specjalizacja to reportaż sportowy, akcja w obiektywie. Członek Stowarzyszenia Fotograficznego Camera. Jeśli tylko czas powala dziurawi puszki wraz Timowcami z Bóle Głowy Tim.

Komentarze do Dni z samochodami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kafka według Przemka Filipowicza

Tym razem Przemek Filipowicz zabrał się (jako reżyser, scenarzysta i montażysta) za adaptację powieści Franza Kafki pt. "Proces". Jego wersja...

Zamknij