Mar 22, 2010
695 Wyświetleń
0 0

Co wybacza Krystyna Juszkiewicz?

Napisany przez

BnB
Krzysztof Krzemiński, zwany Jegomościem, napisał w mojej ocenie najbardziej uczciwy i bezstronny tekst o ogromnym dofinansowaniu tegorocznego festiwalu Blues nad Bobrem albo Kwisą (BnBaK). Zadał przemilczanie w innych mediach pytanie o sens wydawania takiej kasy (300 tys. zł) na lokalną imprezę muzyczną pokazując jednocześnie w swoim artykule wielkość kwot z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na imprezy takie jak Jazz Jamboree czy Rawa Blues. Ożywczy Zdrój kasy od ministra Bogdana przysporzył imprezie wielu fanów zarówno bluesa, jak i mamony.

Tekst ten wzmógł obrabianie d… Jegomościa na portalu Istotne Informacje. Wśród istotnych komentarzy zajmujących się m.in. demaskowaniem Krzemińskiego jako osoby rudej czyli fałszywej pojawił się następujący komentarz Krystyny Juszkiewicz:
Witam, jest mi przykro, że poniewierany i obrażany jest Krzysiu Krzemiński, między innymi z mojego powodu. Apeluję do tych, którzy wykorzystują BnB dla osobistych porachunków. Faktem jest, że artykuł o BnB podpisany Jego imieniem i nazwiskiem, jak się później okazało, przeredagowany bez jego wiedzy, bardzo mnie oburzył. Krzysia poznałam podczas organizacji ubiegłorocznego Finału WOPŚ jako młodego, skromnego, mającego ciekawe pomysły człowieka. Jego pomoc była znacząca, w tym roku był w ścisłym Sztabie WOŚP i super się sprawdził. Stowarzyszeniu jest bardzo potrzebny, jest młody, niedoświadczony i pewne potknięcia należy mu wybaczyć, co niniejszym czynię. Wszystkich niezadowolonych z naszej decyzji o przeniesienu BnB do Zamku Kliczków zapewniam, że było to konieczne, aby uratować imprezę. Mam nadzieję, że nas nie zawiedziecie i przyjedziecie, zapewniam, że będzie świetnie a piwo nie będzie takie drogie, do zobaczenia.

I od momentu, w którym to przeczytałem zastanawiam się co pani Krystyna wybaczyła temu rudemu? Kolor włosów?

Kategorie:
Łętowski · muzyka
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Co wybacza Krystyna Juszkiewicz?

  • “chlebak” – jak sama nazwa wskazuje, służy do noszenia granatów :-)

    Tryton 23/03/2010 23:17 Odpowiedz
  • Blues nad Kwisą brzmi mniej więcej tak jak jazz nad Bugiem i tego naszym divom od bluesa nie wybaczę, choć ponoć pivo ma być niedrogie…

    Lolka 22/03/2010 16:48 Odpowiedz
  • Kol. Krzemiński napisał niezly tekst. Juszkiewiczowa natomiast dawno już zatraciła, podobnie jak Maslicka dystans do wszystkiego – syndrom div boleslawieckich. W tym wieku mozna im wybaczyc.

    kminek 22/03/2010 14:22 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Niemieckie auto

Północne Vancouver do biednych nie należy. Należy do bogatych. Widać to nawet na ulicach. Choć w całym Vancouver fajnych bryk...

Zamknij