Kandydaci do Rady Miasta

Wieża ratusz

Prezentujemy kandydatów do Rady Miasta z komitetów wyborczych. W związku z tym, że mamy w tych wyborach w Bolesławcu jednomandatowe okręgi wyborcze, w każdym z 21 okręgów wygra ten kandydat, który zbierze najwięcej głosów, bez względu na to z listy jakiego komitetu startuje.

Okręg nr 1

AGATOWA, BAZALTOWA, BUKOWA, CERAMICZNA 1-13 I NIEPARZYSTE 15-21, CISOWA, GÓRSKA,  GRABOWA,  II ARMII WOJSKA POLSKIEGO, JARZĘBINOWA, JASNA, JEMIOŁOWA, JESIONOWA, JODŁOWA, KALINOWA, KAMIENNA, KAMIONKOWA, MODRZEWIOWA, MORELOWA, SKALNA, SOSNOWA, SPACEROWA, ŚWIERKOWA, WIDOK, ZABOBRZE , ŻWIROWA.

KWW Piotra Romana – Adam Biesiadecki

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Andrzej Czeczutka

KWW Ziemia Bolesławiecka – Dariusz Jancelewicz

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Ryszard Miziniak

Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke – Bartłomiej Ornowski

KWW Wasza Rada – Norbert Różnicki

Prawo i Sprawiedliwość – Alicja Danuta Sabadas

Okręg nr 2

ASTRÓW, BŁAWATKOWA, BRATKÓW, CZERWONYCH MAKÓW, IRYSÓW, JAŚMINOWA, KONWALIOWA, NARCYZÓW, PTASIA, RÓŻANA, RUMIANKÓW, SADOWA, SŁONECZNIKÓW, STOKROTEK, STORCZYKÓW, SZAROTEK, TULIPANOWA, ZAUŁEK SASANEK.

Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke – Tomasz Białek

KWW Piotra Romana – Leszek Chudzik

KWW Ziemia Bolesławiecka – Krzysztof Góralewski

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Czesław Misiura

KWW Wasza Rada – Marek Wdowiński

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Grażyna Stanisława Zbieg

Okręg nr 3

CERAMICZNA PARZYSTE 14-24A I 25-81, DOLNE MŁYNY 21-82, GENERAŁA JÓZEFA BEMA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KONSTYTUCJI 3 MAJA, MOSTOWA, NADRZECZNA, STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO, TUNELOWA, WIADUKTOWA.

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Marek Burniak

KWW Ziemia Bolesławiecka – Tomasz Chlastawa

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Agnieszka Elżbieta Kierys

KWW Piotra Romana – Eugeniusz Kowalski

Prawo i Sprawiedliwość – Ireneusz Tomasz Mielnik

Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke – Karolina Miżdal

KWW Wasza Rada – Wanda Sadowska

Okręg nr 4

AKACJOWA, BRZOZOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, GÓRALSKA, GRANICZNA, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, KLONOWA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MIODOWA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SKWER KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, SŁOWIAŃSKA, STOLARSKA, TOPOLOWA, WAŁOWA, WIERZBOWA.

KWW Ziemia Bolesławiecka – Paweł Jan Dul

KWW Wasza Rada – Zbigniew Kacprzak

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Piotr Jarosław Klasa

Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke – Idalia Kowara

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Teresa Anna Rowińska

Prawo i Sprawiedliwość – Stanisław Starzec

KWW Piotra Romana – Stanisław Czesław Zmaczyński

 Okręg nr 5

AUGUSTA CIESZKOWSKIEGO, DĘBOWA, FRANCISZKA SALEZEGO JEZIERSKIEGO, STANISŁAWA STASZICA, RONDO PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO.

KWW Wasza Rada – Bartłomiej Czepita

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Katarzyna Zofia Dul-Korycka

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Iwona Florkowska

Prawo i Sprawiedliwość – Łukasz Józef Kwasik

KWW Ziemia Bolesławiecka – Łukasz Zygmunt Molak

KWW Piotra Romana – Bolesław Franciszek Nowak

Okręg nr 6

ADAMA MICKIEWICZA, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, EKONOMICZNA, KASZUBSKA, MODŁOWA, OGRODOWA, PLAC WOLNOŚCI, POLNA, PRZEMYSŁOWA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI.

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Jerzy Przemysław Cichorzewski

KWW Piotra Romana – Łukasz Aleksander Jaźwiec

KWW Ziemia Bolesławiecka – Stefan Łucki

Okręg nr 7

K.I.GAŁCZYŃSKIEGO, STAROSZKOLNA.

Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke – Anna Białek

KWW Ziemia Bolesławiecka – Tomasz Dominik Broniszewski

KWW Piotra Romana – Renata Jadwiga Fredyk

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Małgorzata Maria Lisiecka

KWW Wasza Rada – Ryszard Ruliński

Okręg nr 8

ALEJA TYSIĄCLECIA 32A – 46, JANA PAWŁA II 6 – 56.

KWW Ziemia Bolesławiecka – Krzysztof Grabas

Prawo i Sprawiedliwość – Igor Kamil Gruszka

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Arkadiusz Krzemiński

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Roman Kulesza

KWW Wasza Rada – Mirosław Olewicz

KWW Piotra Romana – Józef Pokładek

Okręg nr 9

ALEJA TYSIĄCLECIA 1- 31, FABRYCZNA, JAGIELLONÓW, JANA PAWŁA II 2A – 4B, MELCHIORA WAŃKOWICZA, PIASTÓW, SPOKOJNA, SPÓŁDZIELCZA.

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Piotr Hetel

KWW Piotra Romana – Eugeniusz Antoni Jabłoński

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Jacek Antoni Jurkiewicz

Prawo i Sprawiedliwość – Piotr Liszcz

 Okręg nr 10

BRONISŁAWA KOSIBY, CZESŁAWA MIŁOSZA, GABRIELA NARUTOWICZA, GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA, KONRADOWSKA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MURARSKA, STEFANA STARZYŃSKIEGO 45-94, ZIELONA

Prawo i Sprawiedliwość – Dorota Joanna Drzewiecka

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Władysław Piotr Kondratowicz

KWW Wasza Rada – Przemysław Moszczyński

KWW Ziemia Bolesławiecka – Hubert Antoni Prabucki

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Mirosław Antoni Sakowski

KWW Piotra Romana – Alojzy Skóra

Okręg nr 11

JANA KILIŃSKIEGO, STEFANA STARZYŃSKIEGO 1- 43.

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Ewa Ołenicz-Bernacka

KWW Piotra Romana – Dariusz Leon Jośko

KWW Wasza Rada – Antoni Mariowski

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Henryk Relich

KWW Ziemia Bolesławiecka – Stanisław Wiącek

Okręg nr 12

ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, ARTYLERYJSKA, EMILII PLATER, GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA, HUGO KOŁŁĄTAJA, KASZTANOWA, KRÓTKA, ŁASICKA, MARII KONOPNICKIEJ, MIKOŁAJA REJA, NIEPODLEGŁOŚCI, PLAC POKOJU, SAPERSKA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, WOJCIECHA KORFANTEGO, ZAGŁOBY.

Prawo i Sprawiedliwość – Józef Ryszard Kryspin

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Janusz Ireneusz Latoch

KWW Wasza Rada – Katarzyna Łabudzka

KWW Piotra Romana – Mirosław Witold Sołtyszewski

Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke – Bartosz Ziemba

Okręg nr 13

KAROLA MARCINKOWSKIEGO, PARKOWA, PLAC KSIĘDZA PRAŁATA WŁADYSŁAWA RĄCZKI, PODGÓRNA, SŁONECZNA, STEFANA OKRZEI, ZAUŁEK, ZYGMUNTA AUGUSTA.

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Stanisław Andrusieczko

KWW Piotra Romana – Jan Jasiukiewicz

KWW Wasza Rada – Maciej Mazur

KWW Ziemia Bolesławiecka – Witold Wolak

Okręg nr 14

GEN.  WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, IGNACEGO DOMEYKI, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JANA MATEJKI, JANA SOBIESKIEGO, JANUSZA MEISSNERA, JELENIOGÓRSKA, KARKONOSKA, K.K.BACZYŃSKIEGO, LEŚNA, LUBAŃSKA, LUDWIKA PASTEURA, MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, PIOTRA SKARGI, PLAC ŚWIĘTEGO KRZYŻA, POD LASEM, ROBOTNICZA, RZEMIEŚLNICZA, STANISŁAWA DĄBKA, STEFANA BATOREGO, ŚLUSARSKA, WILLOWA, WINCENTEGO WITOSA, ZBIGNIEWA HERBERTA, ZWYCIĘSTWA.

KWW Ziemia Bolesławiecka – Zdzisław Abramowicz

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Tomasz Piotr Brusiło

Prawo i Sprawiedliwość – Andrzej Piotr Chodyra

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Mariusz Grzegorz Lickiewicz

Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke – Krzysztof Nizioł

KWW Piotra Romana – Agata Marta Pińczuk-Burdzy

KWW Wasza Rada – Ryszard Samoszyński

Okręg nr 15

GARNCARSKA, GDAŃSKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, MAJORA HUBALA, ORLĄT LWOWSKICH, POWSTAŃCÓW WARSZAWY, ROTMISTRZA PILECKIEGO, ŚLUZOWA, WARSZAWSKA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Dariusz Łomański

KWW Ziemia Bolesławiecka – Jan Mosiądz

Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke – Monika Pawlikowska

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Monika Zofia Reguła-Gorska

KWW Piotra Romana – Jan Leon Stasiak

Okręg nr 16

10 MARCA, 1 MAJA, ALEJA PARTYZANTÓW, ARMII KRAJOWEJ, BOBROWA, BOHATERÓW GETTA, BOLESŁAWA PRUSA, DOLNE MŁYNY 1A – 5, GÓRNE MŁYNY, GRUNWALDZKA, KARPECKA, KWIATOWA, MAŁA, MAGISTRACKA, MASARSKA, MAZOWIECKA, ORLA, PIASKOWA, PLAC PIASTOWSKI, PLAC ZAMKOWY, POMORSKA, RONDO JERZEGO SZMAJDZIŃSKIEGO, RAJSKA, SPORTOWA, SZKOLNA, TARGOWA, WESOŁA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ZGORZELECKA.

Prawo i Sprawiedliwość – Bogdan Biernat

KWW Piotra Romana – Zdzisław Jerzy Czyżowicz

KWW Ziemia Bolesławiecka – Mirosław Głogowski

KWW Wasza Rada – Henryk Jaskowski

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Beata Solpa Tertel

Okręg nr 17

BANKOWA, BRACI ŚNIADECKICH, FRYDERYKA CHOPINA, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, KOŚCIELNA, RYNEK, SĄDOWA, SIERPNIA 80, TAMKA, TEATRALNA, ZACISZE.

KWW Wasza Rada – Przemysław Chodziakiewicz

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Krzysztof Górecki

KWW Piotra Romana – Jarosław Kowalski

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Łukasz Król

Prawo i Sprawiedliwość – Stanisław Maciusz

Okręg nr 18

BOLESŁAWA KUBIKA, JÓZEFA WYBICKIEGO, KOMUNY PARYSKIEJ, MARCINA OPITZA, MICHAŁA DRZYMAŁY, MICHAŁA KUTUZOWA, MIKOŁAJA BRODY, OBROŃCÓW HELU, WĄSKA.

KWW Piotra Romana – Dariusz Wiesław Filistyński

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Artur Kirjończyk

KWW Ziemia Bolesławiecka – Paweł Szulik

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Paweł Śliwko

Okręg nr 19

ADAMA ASNYKA, DZIECI WRZEŚNI, GÓRNIKÓW, HELENY I WINCENTEGO TYRANKIEWICZÓW, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, KAROLA MIARKI, PLAC KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, PLAC MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO.

KWW Ziemia Bolesławiecka – Damian Jerzy Dziedziul

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Jacek Wojciech Maj

KWW Wasza Rada – Bogdan Nowak

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Wiesław Kazimierz Rataj

Prawo i Sprawiedliwość – Tadeusz Ryszard Winiarski

KWW Piotra Romana – Andrzej Józef Żuk

Okręg nr 20

BIELSKA, CICHA, MARIANA BUCZKA.

KWW Piotra Romana – Dariusz Piotr Mucha

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Stefan Maria Olejnik

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Krystyna Tabor

Prawo i Sprawiedliwość – Aleksander Tomaszczyk

KWW Ziemia Bolesławiecka – Michał Wojdyła

Okręg nr 21

BOLESŁAWA CHROBREGO, CIESIELSKA, HUTNICZA, JULIUSZA  SŁOWACKIEGO, KRÓLOWEJ JADWIGI, PIOTRA I PAWŁA, ŻWIRKI  I  WIGURY.

KWW Piotra Romana – Wojciech Chaciński

Prawo i Sprawiedliwość – Mariusz Tomasz Ćwik

KWW Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego – Ariel Aleksander Fecyk

KWW Wasza Rada – Ignacy Hajdamowicz

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem – Tadeusz Jan Wieczorek


Share This
Menu Title