Kwi 15, 2016
691 Wyświetleń
1 0

Football Academy z logo KM Consulting na koszulkach

Napisany przez

Football Academy Bolesławiec udało się pozyskać sponsora na zakup kompletu koszulek meczowych na różnego rodzaju turnieje i eventy. Firma, która zdecydowała się wesprzeć zawodników to “KM Consulting” z siedzibą w Bolesławcu.

Firma „KM Consulting” na co dzień zajmuje się prowadzeniem działań windykacyjnych wykorzystując różne narzędzia doprowadzając do poprawy płynności finansowej klientów. Jej specjalizacją jest zarządzanie wierzytelnościami oraz prowadzenie działań windykacyjnych. Profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem na rynku wierzytelności gwarantuje wysoką skuteczność realizacji zleceń, które wykonywane są zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W strojach od “KM Consulting” będą występować poszczególne grupy Football Academy Bolesławiec w lidze, turniejach i eventach, ale również drużyny w rocznikach 2006 i 2007 złożone z zawodników z ośrodków w Bolesławcu, Lwówku Śląskim i Żaganiu.

– Dziękujemy bardzo za zakup strojów i zapraszamy również inne firmy do wspierania nas w działaniach na rzecz rozwoju naszych młodych piłkarzy – mówi Damian Sawczak z FA Bolesławiec.

 

 

Kategorie:
sport
http://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This
Bobrzanie.pl