Paź 15, 2015
626 Wyświetleń
6 0

Ziemia Bolesławiecka: komu? ile? z 1%

Napisany przez

Jak co roku o tej porze, podajemy wykaz potrzebujących osób, organizacji, stowarzyszeń – beneficjentów 1% odpisu podatku dochodowego, którzy pozyskali go za pośrednictwem Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.
W roku 2015, z odpisu podatkowego za rok 2014 udało się zgromadzić ogromną kwotę 251.711,01 zł, uzyskaną z 4012 wpłat! To wielki sukces bolesławian i mieszkańców ziemi bolesławieckiej, a dla nas ogromny zaszczyt. Waszego zaufania nie zawiedziemy i zapewniamy, że każda złotówka zostanie wydana zgodnie z przeznaczeniem i wolą darczyńców ponieważ nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat. Wszyscy obdarowani już teraz mogą składać wnioski do Zarządu Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka o refundację kosztów związanych z realizacją potrzeb na jakie zostały Państwu przyznane. Zachęcamy wszystkich do dalszej współpracy. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Sprawdź wykaz na stronie Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.

Ps. Podany wykaz może nie uwzględniać niektórych beneficjentów, ponieważ jest możliwe, że nie mamy pełnych danych. W przypadku zauważonych braków prosimy o kontakt z Edmundem Malińskim nr tel. 513 384 128.

Kategorie:
Małkowski
http://www.maciejmalkowski.pl

Bolesławiec - Świeradów Zdrój, to przestrzeń, w której aktualnie przebywam, pracuję, wypoczywam, z której czerpię natchnienie do życia. Samorządowiec. Aktualnie radny powiatu bolesławieckiego. Kiedy Bóg da i czas pozwoli zapatrzony w nocne niebo okiem również uzbrojonym. Poszukujący jeszcze Bóg jedyny wie czego. Zapraszam również na moją stronę www.maciejmalkowski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This
Menu Title