2336 Wyświetleń
3 0

Turniej Grawitacja w Squashstacja kat. B+ KEGGER

Napisany przez

W dniach 21.08-22.08 w Squashstacji odbył się dwudniowy ogólnopolski turniej squasha pod nazwą Grawitacja w Squashstacja kat. B + KEGGER.
Rozgrywki rozpoczęły się od kategorii Juniorskiej, w której wzięli udział lokalni zawodnicy. Grono najmłodszych squashystów stale się powiększa – w turnieju wystąpiło 11 zawodników. Najlepszy wśród chłopców okazał się Mikołaj Szymański, drugie miejsce zdobył Wojtek Iwan, a trzecie Mateusz Formicki. Najlepszą zawodniczką została Alicja Kosecka. Miejsce drugie zdobyła Weronika Sałaciak, natomiast trzecie Laura Uzdowska.
22.08.15r odbyła się część główna turnieju. Było to jak do tej pory największe wydarzenie w historii klubu Squashstacja! Wystąpiło 43 zawodników w kat. OPEN, 11 w kat. Damskiej. W turnieju wzięli udział zawodnicy z całej Polski (m. in. Warszawa, Gdynia, Szczecin, Wrocław, Wałbrzych, Zielona Góra) znajdujący się w czołówce rankingu polskiego squasha.
Finałowy mecz w kat. OPEN po zaciętej walce wynikiem 3:1 w setach zwyciężył Grzegorz Przybysz (Polkowice), drugie miejsce zajął Marcin Grabowski (Wrocław), trzecie Jarosław Terlecki (Wrocław).  Bezkonkurencyjna w kat. DAMSKIEJ okazała się Anna Żabska (Wałbrzych), na drugim miejscu uplasowała się Ewelina Stasik – Makowska (Kępno), a na trzecim Kinga Zeman (Zielona Góra).
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział a także za stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery!

Do zobaczenia na kolejnych turniejach w Squashstacji!

Informacja i zdjęcie: Squashstacja.pl