1495 Wyświetleń
6 0

Zwycięstwo z drugoligowcem

Napisany przez

Na tydzień przed pierwszym meczem w Dolnośląskiej III Lidze Mężczyzn seniorska drużyna BTS Elektros Bolesławiec rozegrała w Żaganiu ostatni mecz kontrolny. Nasza drużyna zaprezentowała się w imponujący sposób pokonując drugoligowy zespół WKS Sobieski Arena Żagań 3:0 (25:19, 28:26, 25:22).

Zawodnicy trenera Krzysztofa Mosiądza dzięki poukładanej i konsekwentnej grze od początku pierwszego seta nadawali tempo rywalizacji, czego efektem było zwycięstwo 25:19. W kolejnej partii gra była wyrównana, jednak wynik seta rozstrzygnął się w końcówce w grze „na przewagi”. Więcej determinacji wykazali siatkarze BTS-u zwyciężając 28:26. W ostatnim secie, podobnie jak w pierwszym, siatkarze z Bolesławca kontrolowali grę i do końca nie oddali inicjatywy przeciwnikowi, wygrywając do 22.

Zwycięstwo z tak mocnym przeciwnikiem jest bardzo dobrym prognostykiem przed rozpoczynającym się sezonem ligowym 2014/2015.

Pierwszy mecz BTS Elektros rozegra w najbliższą sobotę 27 września meczem wyjazdowym o godz. 17 w Miliczu, z drużyną która po roku nieobecności powraca na siatkarskie parkiety.

Informacja i zdjęcie: BTS Elektros Bolesławiec