2046 Wyświetleń
6 0

Komplet medali dla Gladiusa

Napisany przez

W sobotę 13 września w Cottbus odbył się regionalny turniej Taekwondo TVBB Master w którym wzięła udział po za zawodnikami z kilku Niemieckich klubów skromna siedmioosobowa ekipa LMKS Gladius Bolesławiec. Turniej w Cottbus był pierwszym udanym startem dla Bolesławian w tym sezonie, klub w klasyfikacji generalnej wywalczył 3 miejsce dzięki bardzo dobrym wynikom zawodników którzy zdobyli komplet medali.

Na najwyższym stopniu podium w swoich kategoriach wiekowych i wagowych stanęli: Adrian Mrozik, Sandra Marcinów, Arkadiusz Domański. Drugie miejsca wywalczyli Jakub Owczarek, Dagmara Słobodzian, Bartek Babiasz i Wiktor Kuczyński.

Organizatorem TVBB Master był zaprzyjaźniony z Gladiusem klub Taeguk Cottbus, mecenasem  turnieju był Frank Kessler (Unger – znany z emitowanego m.in. w Polsce serialu Cobra 11-Odział Specjalny) wraz z fundacją Laughing Hearts.

Informacja i zdjęcie: LMKS Gladius.