cze 10, 2014
1461 Wyświetleń
5 0

Jest praca!

Napisany przez

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Doradca Klienta

Oferty prosimy składać osobiście (Efect, ul. Piaskowa 18, Bolesławiec) albo wysyłać mailem: [email protected]

BanerBobryEfect

Zakres obowiązków:

przyjmowanie i realizacja zamówień oraz wystawianie dokumentów sprzedażowych
obsługa posprzedażowa klienta
przygotowywanie raportów
obsługa recepcji

Wymagania:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
doskonała organizacja czasu pracy, rzetelność, dokładność, własna inicjatywa,
umiejętności komunikacyjne
wysoka kultura osobista
znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
znajomość pakietu Microsoft Office
mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

stałe zatrudnienie
system premiowy

Tagi artykułu:

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.