Gru 15, 2013
5072 Wyświetleń
0 0

Tego psa można było tylko uśpić – UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA

Napisany przez

W piątek policja została poinformowana, że w Raciborowicach Dolnych w pobliżu starego “wapiennika” w opuszczonych zabudowaniach ktoś przywiązał i pozostawił psa.Pracownik Urzędu Gminy wraz z lekarzem weterynarii udali się na miejsce i odkryli makabryczny widok.

Zastali psa w stanie agonalnym. Został on przywiązany na łańcuchu w opuszczonych zabudowaniach po zakładach wapienniczych. próbując się uwolnić nadział się na wystające pręty zbrojenia (widać je na zdjęciu poniżej).
W takim stanie zastano psa po kilku dniach.

W takim stanie zastano psa po kilku dniach.

Ciasny pasek zawiązany jako obroża w wyniku szarpania wrzynał się psu w szyję. Szyja psa została dokładnie oskórowana, pasek poprzecinał zwierzęciu mięśnie karku i szyi…

Na podstawie ran, które już zaczęły ziarninować, lekarz weterynarii określił, że pies mógł być uwiązany na trzydziestocentymetrowym łańcuchu około 5 – 7 dni.

Zwierze, skrajnie wychudzone i poranione oraz słaniające się na nogach zostało, uśpione aby skrócić mu cierpienie.

Ktokolwiek rozpoznaje psa i jest w stanie wskazać właściciela proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 997.

Urzędnicy Gminy Warta Bolesławiecka zamieścili na stronie gminy zdjęcia psa z apelem do mieszkańców o informacje na temat właściciela psa.

Psa uśpiono aby skrócić mu cierpienie.

Psa uśpiono aby skrócić mu cierpienie.

 

 

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
http://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Tego psa można było tylko uśpić – UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA

  • Powiem Szczerze,ten który pozostawił takiego psiaka musiał mieć jakiś powód ale ja jak już mojego pieska napewno bym mu takiej krzywdy nie zrobiła powiem prosto ludzie zastanówcie się aby zwierzęta też nie cierpiały ? więc pamiętaj pies to nie zabawka przyznaj się

    Magdalena Kowalczyk 10/01/2018 21:39 Odpowiedz
  • polska.. najłatwiej uśpić psa a nie próbować wyleczyc… szkoda kasy na leczenie, szkoda czasu na szukanie mu nowego, kochającego domu… na zachodzie nikomu nie przyszło by do głowy by usypiać psiaka. Staraliby się mu pomóc

    Ja 17/10/2016 22:13 Odpowiedz
  • Pingback: terrance

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This
Bobrzanie.pl