2431 Wyświetleń
0 0

Bolesławieccy piłkarze najlepsi w okręgu

Napisany przez

W niedzielę na boiskach przy ul. Spacerowej w Bolesławcu rozegrano turniej finałowy okręgu jeleniogórskiego w kategorii Orlików. W rozgrywkach wystartowało 36 zespołów. W finale zagrało 8 najlepszych drużyn w przekroju całego sezonu a pierwsze trzy miejsca zajęły drużyny z Bolesławca.

Końcowa kolejność turnieju finałowego w sezonie 2012/2013 w kategorii Orlików wygłąda następująco:

1. COMT 2012 Bolesławiec (na zdjęciu powyżej)
8. UKS MOSiR Skorpiony Lubań

Najlepszym strzelcem w turnieju został zawodnik drużyny COMT (Centrum Odkrywania Młodych Talentów) 2012 Kacper Strzelecki, który wygrał dogrywkę z 3 innymi piłkarzami (dodatkowy konkurs rzutów karnych). Najlepszym bramkarzem wybrano Tomasza Hajduczka z KS Talent, a najwszechstronniejszym piłkarzem turnieju Mateusza Kizymę z BKS Bobrzanie.

Trenerami najlepszego zespołu rozgrywek są Roberta Nitarski i Agnieszka Komuńska.

Mistrzostwo okręgu zdobyli: Jakub Fila, Kacper Zator, Kacper Pitek, Bartosz Turecki, Rafał Ciaciek, Kacper Deka, Kacper Strzelecki, Julek Trochanowski, Damian Lewandowski, Maciek Ziółkowski, Jakub Jurasik, Kacper Rzepka.

Szczegółowy opis turnieju znajdziecie TUTAJ.

Informacja i zdjęcie: COMT 2012