Gość w dom

schetyna166

W poniedziałek Grześ Schetyna ma otworzyć schetynówkę w Tomaszowie Bolesławieckim i Orlika w Warcie Bolesławieckiej. Jego wizyta to efekt długich starań bolesławieckiej Platformy Obywatelskiej. Przybycie wicepremiera zapowiedziano nie tak dawno, kiedy był jeszcze wicepremierem.

 
Autor
- fotograf.

 

6 total comments on this postDodaj własny
  1. Bruner, małe sprostowanie: Do końca remontu został jeszcze kawałek :-). Przypomnę, że ul. K. Paryskiej jest powiatową, ale remontowana jest z miejskiej kasy. Co ciekawe, w temacie remontu tej ulicy miasto dogadywało się z powiatem. Miasto swoje zrobiło (drogę i jeden chodnik), natomiast powiat olał sprawę i chodnik po drugiej strony będzie krzywy jak właściciel… Gratuluję!

  2. @Kminek – wyremontowali. Nawet w ramach osładzania życia społeczności lokalnej – nalepili takie fałdy poprzeczne – popularne „Platformówki” żeby się nie rozpędzała społeczność za bardzo.

  3. Oni jeszcze ani jednej tej drogi nie wyremontowali, ale mówili już o nich per „popularne Schetynówki”.
    Najlepsze – że tych dróg przecież nie budują, a jedynie remontują!
    Szkoda, że nie ma jeszcze „Fedakówek” i „Kopaczówek”. A tak apropos – czy zakończono już remont „Romanówki” przy ul. Piwnicy Paryskiej?

  4. Pamiętam doskonale Trytonie, byłem w epicentrum : )

    Oj, działo się, działo.

  5. No tak… Czaro, Stacho, Karo i Daro mają niezwykłego pecha… Tyle starań ;-). A tak apropos przypomniała mi się „niedojszła” wizyta prezydenta Olka kiedy wybuchła prezydencka afera „magisterska” – bolesławiecka i krajowa. Ktoś pamięta?

  6. Ha, ha :)) Jak w tym naszym kraju wszystko się szybko zmienia. Ale dzięki temu nigdy nie będziemy się nudzić:)

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

bobrzanie.pl – internetowy nietabloid © 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone

Webkreacja disena.pl
fotopestka.pl